Ветеранська організація Вільногірська святкувала ювілей – ПОКРОВСЬКЕ СЬОГОДНІ

Ветеранська організація Вільногірська святкувала ювілей

 20 квітня 2017 року у Вільногірську відзначили 30 річницю створення Всеукраїнського ветеранського руху та народження міської організації ветеранів війни і праці, пише сайт Вільногірськ Сьогодні з посиланням на Вільногірську міську раду.

У залі засідань організації зібралися члени ради ветеранів на чолі з головою Миколою Гладким. За словами голови, обласна організація ветеранів війни і праці розпочала свою діяльність у березні 1987 року. Основний вектор роботи був спрямований на вирішення нагальних питань ветеранів у сфері охорони здоров’я, побутового обслуговування, покращення житлових умов та надання соціальних послуг. Шанобливе становлення до заслужених людей і створення для них належних умов для життя, активізація патріотичної  роботи з підростаючими поколіннями, боротьба з фальсифікаторами історії Другої світової війни стали фундаментом їхньої діяльності. Вільногірська міська організація ветеранів України на сьогодні налічує 4 тисячі 715 осіб. З них: учасників бойових дій у Другій світовій війні – 5 осіб; учасників війни, тиловиків – 345 осіб; учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів – 52 осіб; ветеранів праці – 4 140 осіб. Всі ці люди перебувають на обліку у семи первинних організаціях, які представляють діючі у місті підприємства і установи. Консолідуючою силою цих первинних організацій виступає міська рада ветеранів, яка складається з декількох комісій: житлово-побутової, ревізійної, волонтерської і комісії з героїко-патріотичного виховання молоді. У різні роки керівниками організації працювали: Скиба Андрій Іванович, Лавриненко Григорій Єрофійович, Глущевський Павло Іванович, Шуригін Дмитро Андрійович.

З листопада 2011 року організацією ветеранів керує Гладкий Микола Дмитрович. У своїй промові голова ради акцентував увагу на найбільш актуальних проблемах ветеранів, таких як: пенсійне забезпечення, оздоровлення та лікування, турботливе та гуманне відношення суспільства до них. Микола Гладкий відзначив відчутну роль міської влади у наданні допомоги організації та реалізації державної програми соціальної підтримки ветеранів “З думкою про людей”, висловив вдячність за увагу і розуміння проблем. Він привітав усіх ветеранів війни і праці нашого міста з ювілеєм організації, побажав усім активного довголіття, здоров’я, благополуччя і чистого мирного неба над нами.

Від імені виконавчих органів ради, депутатського корпусу і себе особисто з ювілейною датою ветеранів привітав міський голова Володимир Василенко. У своїй промові він зазначив: “Ваша організація – найчисельніша серед громадських організацій міста. Вона об’єднує у своїх рядах поважних і шанованих жителів нашого міста, його трударів, які свого часу будували місто, виховували і навчали дітей, працювали на виробництві. Ваш досвід і знання для жителів міста важливі і цінні. Ваше життя було нелегким, ви виборювали свободу нашій країні, відбудовували післявоєнні міста і села. Зараз Україна переживає тривожні часи, на південно-східному напрямку у нас війна. І нам є на кого сьогодні рівнятися, з кого брати приклад, як жити, боротися і любити Батьківщину. Міська влада, безперечно, буде завжди підтримувати ветеранів, не зважаючи на будь-які фінансові труднощі. Це і моя особиста позиція, і позиція депутатського корпусу, адже ми розуміємо: як ми ставимося до своїх батьків і дідів, так і до нас поставляться наші вже діти, наші потомки”. Він подякував присутніх на святі за відчутний внесок у розвиток патріотичного виховання молоді, за активну участь у суспільно-політичному житті Вільногірська, за відстоювання історичних фактів пережитих подій,  побажав ветеранам міста гідних пенсій, міцного здоров’я, спокою і родинного затишку, а найзаповітнішим бажанням для всіх нас назвав мирне життя.

18 квітня у Вільногірську з робочим візитом перебував народний депутат України Олег Кришин. Він провів декілька зустрічей зі своїми виборцями. Однією з найважливіших він вважає зустріч з ветеранською організацією міста. Народний депутат від щирого серця привітав учасників зібрання з нагоди ювілею створення організації, побажав ветеранам непохитного здоров’я та життєвих гараздів. Олег Кришин назвав покоління ветеранів «живими легендами, на чиїх прикладах проявленої відваги, мужності і працелюбства виховувалися наступні покоління: їхні діти, онуки і правнуки».

Джерело: Вільногірськ Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*