Ветеранська організація Вільногірська святкувала ювілей

 20 квітня 2017 року у Вільногірську відзначили 30 річницю створення Всеукраїнського ветеранського руху та народження міської організації ветеранів війни і праці, пише сайт Вільногірськ Сьогодні з посиланням на Вільногірську міську раду.

У залі засідань організації зібралися члени ради ветеранів на чолі з головою Миколою Гладким. За словами голови, обласна організація ветеранів війни і праці розпочала свою діяльність у березні 1987 року. Основний вектор роботи був спрямований на вирішення нагальних питань ветеранів у сфері охорони здоров’я, побутового обслуговування, покращення житлових умов та надання соціальних послуг. Шанобливе становлення до заслужених людей і створення для них належних умов для життя, активізація патріотичної  роботи з підростаючими поколіннями, боротьба з фальсифікаторами історії Другої світової війни стали фундаментом їхньої діяльності. Вільногірська міська організація ветеранів України на сьогодні налічує 4 тисячі 715 осіб. З них: учасників бойових дій у Другій світовій війні – 5 осіб; учасників війни, тиловиків – 345 осіб; учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів – 52 осіб; ветеранів праці – 4 140 осіб. Всі ці люди перебувають на обліку у семи первинних організаціях, які представляють діючі у місті підприємства і установи. Консолідуючою силою цих первинних організацій виступає міська рада ветеранів, яка складається з декількох комісій: житлово-побутової, ревізійної, волонтерської і комісії з героїко-патріотичного виховання молоді. У різні роки керівниками організації працювали: Скиба Андрій Іванович, Лавриненко Григорій Єрофійович, Глущевський Павло Іванович, Шуригін Дмитро Андрійович.

З листопада 2011 року організацією ветеранів керує Гладкий Микола Дмитрович. У своїй промові голова ради акцентував увагу на найбільш актуальних проблемах ветеранів, таких як: пенсійне забезпечення, оздоровлення та лікування, турботливе та гуманне відношення суспільства до них. Микола Гладкий відзначив відчутну роль міської влади у наданні допомоги організації та реалізації державної програми соціальної підтримки ветеранів “З думкою про людей”, висловив вдячність за увагу і розуміння проблем. Він привітав усіх ветеранів війни і праці нашого міста з ювілеєм організації, побажав усім активного довголіття, здоров’я, благополуччя і чистого мирного неба над нами.

Від імені виконавчих органів ради, депутатського корпусу і себе особисто з ювілейною датою ветеранів привітав міський голова Володимир Василенко. У своїй промові він зазначив: “Ваша організація – найчисельніша серед громадських організацій міста. Вона об’єднує у своїх рядах поважних і шанованих жителів нашого міста, його трударів, які свого часу будували місто, виховували і навчали дітей, працювали на виробництві. Ваш досвід і знання для жителів міста важливі і цінні. Ваше життя було нелегким, ви виборювали свободу нашій країні, відбудовували післявоєнні міста і села. Зараз Україна переживає тривожні часи, на південно-східному напрямку у нас війна. І нам є на кого сьогодні рівнятися, з кого брати приклад, як жити, боротися і любити Батьківщину. Міська влада, безперечно, буде завжди підтримувати ветеранів, не зважаючи на будь-які фінансові труднощі. Це і моя особиста позиція, і позиція депутатського корпусу, адже ми розуміємо: як ми ставимося до своїх батьків і дідів, так і до нас поставляться наші вже діти, наші потомки”. Він подякував присутніх на святі за відчутний внесок у розвиток патріотичного виховання молоді, за активну участь у суспільно-політичному житті Вільногірська, за відстоювання історичних фактів пережитих подій,  побажав ветеранам міста гідних пенсій, міцного здоров’я, спокою і родинного затишку, а найзаповітнішим бажанням для всіх нас назвав мирне життя.

18 квітня у Вільногірську з робочим візитом перебував народний депутат України Олег Кришин. Він провів декілька зустрічей зі своїми виборцями. Однією з найважливіших він вважає зустріч з ветеранською організацією міста. Народний депутат від щирого серця привітав учасників зібрання з нагоди ювілею створення організації, побажав ветеранам непохитного здоров’я та життєвих гараздів. Олег Кришин назвав покоління ветеранів «живими легендами, на чиїх прикладах проявленої відваги, мужності і працелюбства виховувалися наступні покоління: їхні діти, онуки і правнуки».

Джерело: Вільногірськ Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району