В Марганецькій міській раді поговорили про важливе

30 березня 2017 року в великій залі Марганецького виконкому відбулася 22 чергова сесія Марганецької міської ради 7-го скликання, пише сайт Марганець Сьогодні з посиланням на Марганецкий очевидец.

На чергу денну було винесено 37 питань.  Міський голова Жадько О.А. зняла з черги денної деякі питання – це «Про затвердження Заходів на 2017 рік до Програми «Питна вода м. Марганець на 2007-2020 роки», «Про вилучення земельної ділянки із користування на умовах оренди у фізичної особи – підприємця Орлової Анастасії Юріївни по вул. Київській, (біля Східного ринку)», «Про вилучення земельної ділянки із користування на умовах оренди у фізичної особи – підприємця Ошовського Олександра Петровича по вул. Нікопольській, № 1». Натомість було внесено два додаткових питання – «Про впорядкування вартості земель міста Марганця», та «Про надання цільової одноразової матеріальної допомоги громадянам Басамановичу Володимиру Йосиповичу, Боровику Володимиру Григоровичу, Сокруті Оксані Володимирівні».

При обговоренні одного з питань – «Про затвердження Стратегії розвитку м. Марганця на період до 2020 року» депутатом Омельченко М.І. слушно була надана пропозиція, що це дуже важливе питання і його треба зняти на доопрацювання. Але міський голова Жадько О.А. разом зі своєю вірною більшістю відмовились знімати це питання і прийняли  чергову фікцію.

Зовсім не здивував виступ депутата Вітько А.В., головного інженеру місто утворюючого підприємства ПАТ МГЗК, який показав «глибоке знання» законодавства України, регламенту Марганецької міської ради і права та обов’язки депутата. Він намагався перетворити чергові пленарні засідання ради, на яких після вільного та всебічного обговорення приймаються відкрито для громади рішення Марганецької міської ради, на чергову фікцію та незрозуміле збіговисько депутатів. Він зазначив, що замість вільного обговорення та гласності для громади у них з Жадько О.А. проходять якісь таємні сходи депутатів і там вони вже потайки прийняли всі рішення. Сумно та соромно за таких горе обранців.

Ну і на останок черговий хіт від Жадько О.А. – без проведення регуляторної процедури, не зважаючи, що нормативно-грошова оцінка землі скасована в суді, не затверджена депутатами – вона зі своїми вірними соратниками «впорядкувала» вартість землі. Напевно хоче ще неодноразово судитись та на підставі рішень суду потім знов втрачати надходження до бюджету.

P.S. на 12 квітня 2017 року призначено засідання суду по корупційним діянням Жадько О.А.

0_1675a5_7a79b921_orig-width1920-height1080-border0-title17622475_898704273565721_820910794_o

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району