Співробітники Марганецької поліції провели екскурсію для школярів

5 квітня 2017 року працівники сектору молодіжної превенції спільно з сектором кадрового забезпечення Марганецького відділення поліції провели екскурсію для учнів 9-го та 10-го класів ЗОШ №3 м. Марганець, повідомляє сайт Марганець Сьогодні з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

Під час зустрічі обговорювались питання підліткової відповідальності за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, також було розкрите питання насильства в сім’ї та правила поведінки в навчальному закладі і поза ним.

Начальник Марганецького відділення поліції капітан поліції Роман Яровий, а також інспектори старший лейтенант поліції Євген Чайка, лейтенант поліції Сергій Кущ і Костянтин Соловйов прочитали лекцію на тему «Права та обов’язки неповнолітніх, а також відповідальність за вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень» і продемонстрували відеоролик про права та проблеми підліткового віку.

Також було порушено питання вчинення насильства в сім’ї та визначено основні види насильства (фізичне, психологічне, економічне та сексуальне), та самовільного залишення навчальних закладів, свого постійного місця мешкання, про що розповів спеціаліст Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Юлія Величко.

Після цього правоохоронці показали дітям будівлю поліції, розповіли специфіку діяльності структурних підрозділів, таких як: слідчий відділ, сектор кримінальної поліції, тощо. Дітям показали кімнату прийому громадян, а потім провели до чергової частини, куди надходить найперша інформація про злочини та правопорушення. Також відвідувачам продемонстрували зброю та спеціальні засоби,які є на озброєнні в Національній поліції.

Школярі із задоволенням показали свої знання про те, куди слід звертатися по допомогу в разі вчинення насильства. Причому першою назвали поліцію. Вона здатна і зупинити агресора, і притягнути його до відповідальності — пояснили підлітки. На цьому етапі уроку співрозмовники обговорили види відповідальності за насильницькі дії, застосувавши нові знання при розборі уявних життєвих ситуацій.

Учні залишились задоволеними, висловили подяку працівникам поліції, а деякі проявили бажання в подальшому служити в органах Національної поліції. Про правила вступу до вищих навчальних закладів та проходження служби в лавах Національної поліції розповів інспектор Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області лейтенант поліції Соловйов К.А.

Джерело: Марганець Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району